• Slávnostné otvorenie chemického laboratória

• Dňa 10.9.2024 sa na pôde SOŠ potravinárskej, Cabajská 6 Nitra uskutočnilo slávnostné otvorenie školského chemického laboratória. Chemické laboratórium, ktoré slúžilo žiakom školy  viac ako 50 rokov, bolo fyzicky aj morálne opotrebované a preto sa vedenie školy rozhodlo, že jeho komplexná oprava je nevyhnutná. Prevažnú väčšinu prác, ktoré prebiehali v mesiacoch apríl až jún 2024, zrealizovali zamestnanci školy z technického úseku pod vedením Mgr. Ondreja Pintéra. Nábytok vyrobili žiaci SOŠ drevárskej v Topoľčanoch. Škola na opravu využila vlastné finančné prostriedky, nakumulované  hlavne z prenájmov nevyužitých priestorov a z predaja vlastnej výroby.. Riaditeľka školy Ing. Katarína Čurillová a riaditeľ úradu NSK  JUDr. Mgr. Peter Privalinec odovzdali zmodernizované laboratórium do užívania žiakom symbolickým prestrihnutím pásky. Túto dôležitú slávnostnú  udalosť školy   prišli podporiť aj  zástupcovia Odboru školstva, mládeže a športu ÚNSK Prof. PhDr. Ľubica Libová, PhD.; MPH a Ing. József Kürti za prítomnosti  zamestnancov SOŠ potravinárskej.

• Sekretariát: Ing. Lucia Majerčíková, PhD.
          Telefón: 037/77 20 427
          Mail: sosp@sosp.sk
        • Cabajská 6, 949 01 Nitra
        • Ing. Lucia Majerčíková, PhD.
          priama linka - 037/77 20 429