• INTERNÁT

Pokyny pre už bývajúcich žiakov - STRAVA [PDF]

Prihláška na stravu [PDF]

Cenník ubytovania na školských internátoch platný od 1.1.2024 [PDF]

Žiadosť o odubytovanie zo ŠI a vrátenie preplatku za stravu (spolu so žiadosťou je nutné zaslať/odovzdať aj čip) a ubytovanie [PDF]

ŠKOLSKÝ INTERNÁT PONÚKA UBYTOVANIE

Zrekonštruovaný školský internát pri SOŠ potravinárskej, Cabajská 6, Nitra je súčasťou jej objektu. Poskytuje ubytovanie pre žiakov stredných škôl počas dní školského vyučovania.

Internát má bunkový systém, dve trojlôžkové izby majú spoločné sociálne zariadenia - sprchu, WC a priestrannú vstavanú skriňu pre každého ubytovaného žiaka.

Izby sú zariadené prevažne novým nábytkom. Na každom podlaží je k dispozícii kuchynka s novou kuchynskou linkou. Súčasťou kuchynky je chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a rýchlovarná  kanvica.

Na jednotlivých podlažiach sú aj spoločenské priestory, ktoré sa môžu využiť na voľno - časové aktivity, aj ako študovne, klubovne alebo čitárne.

Všetci ubytovaní žiaci majú možnosť stravovať sa v školskej jedálni, ktorá sa taktiež nachádza priamo v budove školy.

Voľný čas môžu ubytovaní žiaci využiť rôznymi spôsobmi - hlavne zapájať sa do širokého spektra krúžkov -  športový, umelecký, čitateľský, botanický a tvorivé dielne.

Na šport im slúži hlavná telocvičňa, gymnastická telocvičňa a posilňovňa. K dispozícii sú aj tenisového kurty a školský dvor.

V celom internáte je možnosť pripojenia na bezplatnú WIFI.

Tel. č. hlavná vychovávateľka: 037/77 20 427, kl. 127

vedúca školskej jedálne: 037/77 20 427, kl. 124