• Športové aktuality

•

ŠPORTOVÉ AKTUALITY

online VEDOMOSTNÝ KVÍZ

Veľký olympijský online kvíz, v ktorom môžete nielen ukázať svoje vedomosti, ale vyhrať aj vecné ceny.

Vianočný stolnotenisový turnaj žiakov 17.12.2018 Fotogaléria

Na prvom mieste v kategórii dievčat skončila Andrea Stankovičová, na druhom mieste Veronika Raková a na tretom Ema Predanocyová. V kategorii chlapcov zvítazil Marián Barkoci, na druhom mieste skončil Kevin Lakatoš a na tretom Pavol Kotlár. Žiaci boli odmenení diplomami a občerstvením so sladkými cenami z prostriedkov RZ .

Vianočný turnaj vo vybíjanej 13.12.2018 Fotogaléria

Mikulášsky medzitriedny futbalový turnaj žiakov 7.12.2018 Fotogaléria

Výtlak činky na lavičke - Gabriel Kuna prvý Fotoalbum [PDF]

Majstrovstvá okresu vo florbale - náš výber bronzový 7.11.2018 Fotoalbum

Medzitriedny turnaj prvákov 18.10.2018 Fotoalbum

Turnaja sa zúčastnili tri prvácke triedy. Na prvom mieste skončila trieda 1.F, na druhom 1.S a tretie miesto 1.K. Víťazom gratulujeme! Súčasne prebehol doplňujúci výber talentov pre futbalovú reprezentáciu školy.