• Odbory

• Akreditovaný program

Centrum odborného vzdelávania pre cukrárstvo a pekárstvo pri SOŠ Potravinárskej, Cabajská 6, 949 01 Nitra organizuje:

AKREDITOVANÝ VZDELÁVACÍ PROGRAM ĎALŠIEHO VZDELÁVANIA

PRE ODBOR CUKRÁR A PRE ODBOR PEKÁR

Akreditované vzdelávacie kurzy sa organizujú pri dostatočnom počte uchádzačov (min. počet 10 osôb). V prípade záujmu prosím vyplňte prihlášku a odošlite ju na mail školy: sosp@sosp.sk. Pri dostatočnom počte uchádzačov Vás budeme kontaktovať a poskytneme podrobné informácie o kurze a moduloch, ktoré sa plánujú otvoriť.

Záujemcovia o kurz a o získanie odborných vedomostí a zručností pre výkon cukrárskej a pekárskej profesie, prezenčnou formou spoznajú :

►Základy hygienických a bezpečnostných predpisov
            ►Základy jednotlivých technologických postupov
            ►Organizáciu práce na pracovisku

Osvoja si:

►Základy ručnej a strojovej výroby
            ►Základy práce na strojoch a strojných zariadeniach
            ►Senzorické hodnotenie kvality surovín, polotovarov, polovýrobkov a hotových výrobkov
            ►Hodnotenie chýb hotových výrobkov a spôsob ich odstránenia.

Akreditovaný vzdelávací program bude ukončený komisionálnou skúškou, kde absolvent musí preukázať odborné vedomosti  a zručnosti na požadovanej úrovni podľa hodnotiaceho štandardu.

Podrobné informácie o akreditovanom programe [PDF]

Záväzná prihláška do rekvalifikačného kurzu PEKÁR [PDF]

Záväzná prihláška do rekvalifikačného kurzu CUKRÁR [PDF]

Potvrdenie o akreditácii vzdelávacieho programu PEKÁR [PDF]

Potvrdenie o akreditácii vzdelávacieho programu CUKRÁR [PDF]

NAŠA ŠKOLA - Centrum odborného vzdelávania v pekárstve a cukrárstve!