• PREDAJŇA A CENNÍKY

Cenník cukrárskych výrobkov [PDF]

Objednávkový formulár prázdny [EXCEL]

Objednávkový formulár s ponukou [EXCEL]

Ceny uvedené v cenníku môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien v nadväznosti na zmeny cien surovín.

Podmienky obsluhy:

Z hľadiska časového rozvrhu práce pedagógov majú pedagogickí zamestnanci prednosť pri predaji!

Objednávky na výrobky sa prijímajú s dostatočným časovým predstihom na základe dostupnej kapacity, ktorú si ľahko overíte v školskej predajni buď osobne alebo na tel. č. 037/77 20 427 klapka 120.