• NAŠE SÚTAŽE A AKCIE

ODBORNÉ SÚŤAŽE, PREZENTÁCIE A AKCIE

Naše vianočné dobroty ochutnajú aj v Lotyšsku [PDF] Fotoalbum

„Chlieb náš každodenný“

Rozvojový projekt Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pod názvom „Podpora centier odborného vzdelávania a prípravy na ceste k excelentnosti na rok 2021“

Realizácia workshopu pre zúčastnených žiakov v dielňach praktického vyučovania Strednej odbornej školy potravinárskej, Cabajská 6, Nitra

„Pekárenský príbeh s Penamom“

„Pekárenský príbeh s Penamom“ - stretnutie žiakov so zástupcami spoločnosti PENAM SLOVAKIA, a.s. Nitra

Podpor svoj odbor [PDF] Fotogaléria Žiacke video od Elišky Páleníkovej LINK