• Cit sa bezpečne

Deň študentských aktivít

Cíť sa bezpečne...

FOTOGALÉRIA

Pod týmto heslom sa niesol 16. november v SOŠ potravinárskej na Cabajskej 6 v Nitre. Bol plný aktivít, ktroré  sa realizovali na rôznych miestach školy. Boli zamerané na viaceré výchovné činnosti od enviromentálnej, cez športovú, umeleckú až po protidrogovú či antidiskriminačnú. Žiaci si vyzdobili svoje učebne na vianočné sviatky z prinesených alebo vlastnoručne vyrobených ozdôb.

Každá trieda si zasadila a označila svoj vlastný ihličnatý stromček, ktorý bude skrášľovať vonkajší areál školy. Aj po rokoch si budú môcť prísť pozrieť, ako sa stromu darí.

Študenti sa s obdivuhodným odhodlaním pustili do vytvárania plagátov, na ktorých zobrazli svoje protidrogové a antidiskrimibačné názory kreslením a maľovaním.

Ani športové aktivity nezostali bokom. V školskej telocvični si triedne ,, mančafty“ i jednotlivci  zmerali sily vo volejbale a v stolnom tenise za pozbudzujúcej atmosféry svojích fanúšikov. Víťazi boli odmenení sladkými cenami a diplomom. Volejbal – víťaz 4.K, stolný tenis – Martin Bihári 1.K.

Táto aktivita sa stretla s veľkým ohlasom.  Traja najaktívnejší z každej triedy dostali tričko s logom: ,,Cíť sa bezpečne. Porota vyhodnotí tri najlepšie spracované plagáty.

Veľkým pozitívom bolo, že sa zapojil každý žiak.

Celý deň bol mimoriadne akčný a každý si našiel v ňom to ,, svoje“. Dobrá nálada žiakov, študentov a pedagógov bola toho dôkazom.