• PODPORTE NÁS

Podporte nás a darujte nám 2% z dane!

Vážení rodičia a milí priatelia! Aj v tomto roku sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc pre našu školu. Občianske združenie je zaradené medzi oprávnených príjemcov, a teda je možné aj v tomto roku prispieť 2% z Vašich daní - preto Vás prosíme, podporte svoje deti a Vašu školu.

Vyhlásenie - aktuálne predvyplnené tlačivo [PDF]

Prosíme Vás o 2% z Vášho podielu na daniach aj v tomto školskom roku, nakoľko týmto podporujete kvalitnejšiu výučbu a krajšie prostredie  pre Vaše deti.

Čo je potrebné pre to urobiť?

1. Vyplniť tlačivo „Vyhlásenie“

2. Podať tlačivo „Vyhlásenie“ aj s Potvrdením o zaplatení dane (vystaví Vám ho mzdové oddelenie vo Vašej práci) a odovzdať na Daňový úrad

ĎAKUJEME VÁM!!!